Dom ProduktyChłodzony wodą chłodzony

Flooded Water Circulating Air Conditioning Water Source Heat Pump

Flooded Water Circulating Air Conditioning Water Source Heat Pump

Flooded Water Circulating Air Conditioning Water Source Heat Pump

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: EuroKlimat
Orzecznictwo: ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, CRAA, CQC
Model Number: EKSC900

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 2pcs
Cena: negotiation
Packaging Details: Plywood
Delivery Time: 40 working days after received your payment
Supply Ability: 60pcs per month
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Wydajność chłodnicza (kW): 3156.8 Moc chłodnicza (kW): 543
Wydajność grzewcza (kW): 3794.6 Moc grzewcza (kW): 658,4
Typ sprężarki: Półzamknięta sprężarka dwuślimakowa Zasilanie: 380V / 3 ~ / 50Hz


EKSC Series Flooded Screw Water (Ground) Źródło Jednostka pompy ciepła Woda cyrkulująca Typ R134a


Przegląd

Woda (ziemia) pompy ciepła jest wydajnym i energooszczędnym systemem klimatyzacji, który wykorzystuje
płytkie zasoby geotermalne (znane również jako energia gruntowa, w tym woda gruntowa, gleba, lub
wody z powierzchni ziemi) w celu zapewnienia ogrzewania i chłodzenia. System realizuje przesunięcie niskotemperaturowej energii cieplnej do wysokotemperaturowej energii cieplnej poprzez wprowadzenie niewielkiej ilości energii elektrycznej. Energia źródła ziemi jest wykorzystywana jako źródło ciepła dla pompy ciepła w zimie, a źródło chłodzenia dla klimatyzatora w lecie. Urządzenie zużywa energię o wartości 1 kW, aby uzyskać moc chłodzenia lub ogrzewania powyżej 4 do 5 kW. Źródła energii z podziemia. System nie odprowadza żadnych gazów odlotowych, wody ani pozostałości, co czyni go idealnym zielonym klimatyzatorem, który może być szeroko stosowany w budynkach biurowych, hotelach, szkołach, akademikach, szpitalach, pensjonatach, centrach handlowych, willach i obszarach mieszkalnych.Funkcje urządzenia

1. Jednosystemowy zalany parownik Wielozakresowy system jednosystemowy.
Wiodąca w branży jednosystemowa konstrukcja parownika z zalewaniem i jednosystemowa instalacja wieloprężna umożliwiają jednemu układowi sprężarek zapewnienie wydajności chłodzenia do 500 RT. Sprężarki uruchamiają się jeden po drugim, znacznie zmniejszając wstrząs wywołany prądem rozruchowym w sieci. Przy częściowym obciążeniu podwójne sprężarki pracują po kolei, zapewniając długi cykl życia.

2. Wydajność separacji oleju aż 99,95%
Wylot powietrza z zalanego parownika jest bezpośrednio   podłączony do wlotu ssawnego powietrza sprężarki. Optymalny, wbudowany system smarowania trasy oleju jest wyposażony w innowacyjny, wydajny zewnętrzny separator oleju, który ma unikalną konstrukcję, która zmienia kierunek przepływu i współpracuje z wielowarstwowym filtrem oleju o wysokiej gęstości, aby zapewnić optymalny efekt separacji oleju i wydajność o ponad 99,95%. Wylot powietrza z zalanego parownika jest bezpośrednio połączony z wlotem powietrza do sprężarki. To skutecznie zmniejsza straty ciśnienia i nieefektywne przegrzanie rurociągu ssącego powietrza. Taka konstrukcja jest kompaktowa, wydajna i energooszczędna.

3. Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R134a,
Ilość wtryskiwanego czynnika jest zmniejszona o 50% lub więcej w porównaniu z tradycyjnym zalanym urządzeniem. Ilość wtryskiwanego środka smarnego zmniejsza się o 50% lub więcej w porównaniu z tradycyjnym zalanym urządzeniem. Ma zastosowanie do pompy ciepła, pełnego odzyskiwania ciepła i warunków akumulacji chłodzenia.
.
4. Wydajna i stabilna sprężarka śrubowa R134a

■ Używana jest najnowsza, wiodąca technologia sprężarki śrubowej R134a, opracowana specjalnie dla zalanych urządzeń. Maksymalna wydajność chłodnicza układu z pojedynczą sprężarką może osiągnąć 450 RT, skutecznie zmniejszając liczbę sprężarek, jednocześnie uzyskując wysoki współczynnik COP przy pełnym obciążeniu. Pełna seria spotyka się
krajowe wymagania dotyczące efektywności energetycznej energooszczędnych produktów klimatyzacyjnych.
■ Bezpośredni projekt połączenia
Wylot powietrza z zalanego parownika jest bezpośrednio połączony z wlotem powietrza do sprężarki. To skutecznie zmniejsza straty ciśnienia i nieefektywne przegrzanie rurociągu ssącego powietrza. Taka konstrukcja jest kompaktowa, wydajna i energooszczędna.
■ Dopływ oleju po różnicy ciśnień
Optymalny, wbudowany układ smarowania trasy oleju jest wyposażony w innowacyjny wydajny zewnętrzny separator oleju. Olej jest dostarczany poprzez różnicę ciśnień. Struktura jest prosta, bezpieczna i wydajna.
■ Rozpylanie oleju i redukcja hałasu
Unikalna funkcja rozpylania oleju i redukcji hałasu może rozpylić niewielką ilość środka poślizgowego od strony wylotu powietrza i utworzyć równomierną warstwę oleju na powierzchni wirnika, aby pochłonąć energię dźwięku i zmniejszyć ogólny hałas sprężarek. Ponadto równomierna warstwa oleju może skutecznie smarować i uszczelniać, zmniejszając ilość wycieków i poprawiając wydajność sprężarki.
■ Chłodzenie silnika
Stosowany jest międzynarodowy słynny wydajny dwubiegunowy trójfazowy silnik indukcyjny z izolacją poziomu F. Niezależne chłodzenie silnika i rozpraszanie ciepła skutecznie zmniejsza straty ciśnienia powietrza ssącego i nieprawidłowe przegrzewanie się ssania powietrza. Czujnik temperatury PT100 jest wbudowany, a układ modułów INT69 jest skonfigurowany do ochrony silnika, zapewniając aktywną kontrolę wzrostu temperatury silnika. Temperatura cewki silnika sprężarki może być dokładnie monitorowana i regulowana w celu zapewnienia długotrwałego i szerokiego zakresu pracy silnika w zakresie roboczym sprężarek
■ Zastosowano konstrukcję inteligentnego sterowania równomiernym rozpyleniem ciekłego czynnika chłodniczego, poprawiając wydajność sprężarki, jednocześnie całkowicie redukując ryzyko wycieku dużej ilości czynnika chłodniczego i smaru. Ponadto do pomieszczenia wyposażenia nie jest odprowadzane ciepło, co pozwala zaoszczędzić początkowe nakłady inwestycyjne i wydatki na sprzęt chłodzący w pomieszczeniu wyposażonym w sprzęt.
■ Szpulka wydajności
Sprężarkowe urządzenie sumujące / redukujące ładunek służy jako tryb regulacji sprężarki. Struktura suwaka pojemnościowego konfiguruje wysoce niezawodny międzynarodowy elektromagnes marki do precyzyjnego sterowania i idealnego dopasowania do rzeczywistego obciążenia, aby zapewnić sprawne działanie urządzenia, zapewnić komfort i oszczędzać energię.
■ Dwuwarstwowa powłoka
Stosuje się cienką dwuwarstwową powłokę, którą poddaje się obróbce za pomocą żelazka i obrabia się za pomocą precyzyjnych obrabiarek M / C. Precyzyjny tester trójwymiarowy służy do testowania precyzji przetwarzania, zapewniając, że szczelina sprężarki spełnia wymagania obliczenia wysokiej wydajności.
Dwuwarstwowa konstrukcja spełnia wymagania ciśnieniowe i redukuje hałas. Taka konstrukcja o wysokiej wytrzymałości i dużej sztywności zapewnia długotrwałą pracę sprężarki.

5. Wydajny wymiennik ciepła

■ Wszystkie wewnętrzne rury wymiany ciepła wykorzystują wydajne miedziane rury wymiany ciepła z wewnętrzną i zewnętrzną
nici zapewniające optymalne tempo wymiany ciepła czynnika chłodniczego i czynnika chłodniczego, wzmacniające
wymiana ciepła po stronie wody i po stronie czynnika chłodniczego, optymalizacja wydajności wymiany ciepła, zmniejszenie zużycia energii
zużycie jednostki i obniżyć koszty bieżące.
■ Parownik przyjmuje najnowszą wydajną konstrukcję zalewaną, aby efektywnie zmniejszyć ilość wypełnienia
czynnik chłodniczy o 50% lub więcej w porównaniu z tradycyjnym zalanym wymiennikiem ciepła.
■ Unikalny, wbudowany układ chłodzenia systemu pozwala w pełni uniknąć wstrząsów hydraulicznych sprężarek i poprawia wydajność chłodzenia i wydajność urządzenia.
■ Wielopoziomowy automatyczny system zwrotu oleju dokładnie oddaje olej niezależnie od poziomu cieczy, eliminując wpływ na efektywność wymiany ciepła.
■ Standardowy tryb instalacji rurowej zapewniany przez wymiennik ciepła to połączenie przelotowe (z krótkim złączem)
tuba), ułatwiając instalację w terenie. Każdy parownik i skraplacz są wyposażone w niezależne urządzenia odprowadzające i odprowadzające wodę.

6. Precyzyjna i skuteczna kontrola poziomu cieczy

■ W całej serii zastosowano regulator poziomu cieczy z wyświetlaczem cyfrowym o wysokiej rozdzielczości i znaną na całym świecie elektroniczną zaworą rozprężną, która zapewnia stałą kontrolę poziomu cieczy w parowniku w optymalnej pozycji, dzięki czemu jednostka osiąga optymalny efekt wymiany ciepła przy dowolnym obciążeniu. Zapewnia to wysoką wydajność pracy urządzenia i widocznie poprawia wydajność przy częściowym obciążeniu.

7. Inteligentna kontrola

■ Duży ekran LCD opracowany przez EK jest bezpośrednio podłączony do cyfrowego centrum sterowania, znacznie poprawiając wydajność i zapewniając monitorowanie, rejestrację danych, ochronę bezpieczeństwa i łatwą obsługę.
■ Temperatura wody lodowej jest regulowana z dokładnością ± 0,2oC. Różne czujniki w systemie mogą precyzyjnie przekazywać sygnały i dane do sterownika, dzięki czemu kontroler może zabezpieczyć części urządzenia w odpowiednim czasie, zapewniając niezawodne działanie urządzenia.
■ Trzypoziomowe zabezpieczenie hasłem zapobiega niewłaściwej obsłudze przez nieprofesjonalny personel i zapewnia bezpieczną pracę urządzenia. Ponadto zapewniono wiele funkcji zabezpieczających.
■ Wszystkie parametry pracy i alarmy urządzenia mogą być nagrywane i zapisywane.
■ Uruchomienie / zatrzymanie urządzenia może być zdalnie sterowane, a dane mogą być przesyłane przez Internet.

8. Scentralizowana kontrola

Scentralizowany system kontroli EK przyjmuje branżowe rozwiązanie kontrolne. Konfiguracja produktu
ma zastosowanie do rozwiązania układu sterowania dla pompy chłodniczej, pompy chłodzącej i wieży chłodniczej.
Wiele osób może kontrolować i monitorować urządzenie na stronie głównej sieci internetowej firmy Microsoft
przeglądarka.

przewaga konkurencyjna


Szczegóły kontaktu
Guangdong EuroKlimat Air-Conditioning & Refrigeration Co., Ltd

Osoba kontaktowa: LENG

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)